Burley Cub Römork

Macaristan

Tibet Çınar’ın sırça köşkü. 18 ülkede birlikte yol aldık. Oğlumun ikinci evi. Diğer treilerlara göre fiyatı yüksek ancak kullandıkça” Helal olsun adamlar düşünmüş.” dediğiniz bir ürün.UV filtreli yan ve ön pencereleri çok ferah bir iç mekan yaratıyor. Ayrıca tavan yüksekliği de 5 yaşına kadar ki kullanıma  uygun.2 kişilik modeli kullanmakta bizim için bir avantaj oldu. Uyku tulumunu, Tibet’in atıştırmalıklarını ve çizmelerini rahatça içine koyabildik. Süspansiyonu ve tekerlekleri sayesinde girdiğimiz patikalarda dahi horul horul uyudu kuzumuz.

Ayaklarını koyduğu zemin diğer tüm marka ve modellerde olduğu gibi kumaş değil. Sert plastikten yapılmış.Ayakkabının tabanına yapışan bir taş yada dikenle delinme olasılığı yok. Arkasındaki bagaj bölümü oldukça geniş. Laptop, çadır polleri, terlik, hepsi bir arada rahatça sığıyor bagaja.

Katlanması bir bebek arabası kadar rahat. Tekerleklerini de çıkardığınızda oldukça küçülüyor. Üstteki tutma bölümünü ise bir evin balkonu misali çamaşır asmak için kullandık. Çok işimize yaradı yani.

Bisiklete bağlantısını çengelli bir klipsle rahatça yapabiliyorsunuz. Viyana’da şehri yürüyerek gezerken bisikletten ayırıp ön tekerleğini takmadan da, bir bebek arabası gibi rahatça kullandık.

Koltuklar: 2 kişi

Ağırlık : 16.8 kg

Yük limiti: 43 kg

İç yükseklik (koltuk yüksekliği): 66 cm

İç genişlik (omuz genişliği): 65 cm

Koltuk genişliği: 51 cm

Hacimli depolama alanı: 51 litre

Boyut: 92 cm x 79 cm x 96.5 cm

Katlanmış Boyutları: 92 cm x 79 cm x 36 cm

Tekerlekler: 20 “alüminyum

Malzeme: çift cidarlı polietilen plastik küvet,

kumaşı 600 D Polyester

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Yorum
  1. Sinem 46 sene ago
    • Anne Gezgin 47 sene ago

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.